Стали відомі найнадійніші автомобілі для покупки у 2023 році: список здивує

Надійність завжди була одним із головних пріоритетів для покупців як нових, так і вживаних автомобілів. Розібратися в тому, які машини можна вважати найбільш прийнятними у цьому плані станом на 2023 вирішили журналісти американського фінансового порталу «Yahoo.Finance». У своєму дослідженні вони спиралися на інформацію від авторитетного агентства JDPower.

У категорії «Кращий компактний автомобіль» з погляду надійності був першим Kia Forte (він же Kia Cerato). Корейську 4-дверку, крім відсутності серйозних технічних проблем, хвалили за просторий салон і доступну ціну.

У номінації «Найкращий середньорозмірний автомобіль» переможцем виявився Kia K5, а «Найкращим невеликим кросовером» став Toyota C-HR.

Компактним кросовером з найвищим рейтингом надійності виявився Kia Sportage, а середньорозмірним SUV – Chevrolet Blazer.

У класі великих позашляховиків найкращим вибором для покупки американські аналітики назвали Chevrolet Tahoe, а в категорії мінівенів – Toyota Sienna.

Найкращим середньорозмірним пікапам за показником надійності став Toyota Tacoma, тоді як у більшорозмірному сегменті перший рядок дістався GMC Sierra.

У коментарях до цієї публікації користувачі активно критикують опублікований рейтинг, дивуючись тому, як автомобілі Kia можуть виявлятися надійнішими за Toyota і Honda, а також висловлюючи незгоду з тим, що в ТОПі не виявилося жодної моделі Lexus.

Джерело ampercar.com