Інноваційний шведський автовиробник подає на банкрутство (Фото)

Шведський стартап Volta Trucks, який мав розпочати продавати електровантажівки наступного року, готується подати заяву про банкрутство, повідомляє Bloomberg. Компанія має намір подати на банкрутство спочатку у Швеції, а трохи пізніше – у Великій Британії.

Причиною такого рішення, як пояснили в компанії, стало банкрутство у серпні поточного року ключового партнера шведського стартапу – Proterra Inc., який мав стати постачальником акумуляторних батарей для Volta Trucks. Крах Proterra “негативно вплинув на нашу здатність залучати достатній обсяг коштів у і без того складному середовищі залучення капіталу для гравців, які займаються електромобілями”, – йдеться у заяві правління Volta.

Volta Trucks за весь час зуміла залучити близько $600 млн і отримала попереднє замовлення на 5 тис. своїх електричних вантажівок Volta Zero. Їхнє масове виробництво мало розпочатися поточного року, а постачання — 2024 року.

За даними Byggmastare Anders J Ahlstrom AB, який володів близько 10% акцій Volta станом на 30 червня цього року, зараз акції стартапу «нічого не варті».


Не пропустіть