Перший електрокар Rolls-Royce за 420 000 доларів вже в Україні (Фото)

Незважаючи на війну в Україну, продовжують прибувати розкішні суперкари, серед яких є і справжні ексклюзиви. До таких можна віднести електрокар Rolls-Royce Spectre, який став першим в історії марки. Так, електрична версія моделі Wraith вже була помічена в Україні.

Перші фото елітного та унікального авто від британської марки ексклюзивних та розкішних машин з’явилося на сторінці supercars_ua у Instagram.

Цінник на це авто стартує від $420 000, при цьому отримати автомобіль досить складно через величезні черги на рік вперед і, звичайно ж, досить високу ціну.

Довжина нового Rolls-Royce Spectre становить 5,5-метрів. Силует автомобіля майже не змінився і в нього залишився довгий капот і задня частина, що округляє. Спереду збереглася хромована решітка радіатора та висока віконна лінія. Всередині Rolls-Royce не змінює своїх традицій і прикрасив модель Spectre 2024 за допомогою дорогої шкіри та дерева. Стеля імітує зоряне небо.

У рух автомобіль наводять два електромотори із сумарною віддачею 585 к.с. і 900 Н∙м крутного моменту. Попри вагу майже 3 тонни, розгін авто до 100 км/год займає всього 4,5 секунди, а запас ходу становить 515 кілометрів. Для забезпечення плавності ходу в авто, як і раніше, є пневмопідвіска.

Джерело auto.bigmir.net