Навіщо для “потреб ЗСУ” ввозять Porsche Cayenne та Audi Q7 (Фото)

Деякі люди намагаються нахабно нажитися, прикриваючись війною, пише auto.bigmir.net.

Нещодавно на митниці у Львівській області стався черговий інцидент із ввезенням автомобілів, які нібито призначалися для “передової”. Так, як гуманітарна допомога для потреб ЗСУ в Україну намагалися завезти BMW X5, PORSCHE CAYENNE та AUDI Q7. У ході ретельної перевірки документів митникам вдалося побачити фальсифікацію.

Інцидент з BMW X5 стався в пункті пропуску “Грушів-Будомєж”, де 51-річний житель Рівненської області заявив, що машина перетинає кордон як гуманітарну допомогу. Водночас більш ретельний огляд авто дозволив знайти у салоні митну декларацію, за якою авто за 113 тисяч гривень перевозили додому до вищезгаданого мешканця Рівного.

Аналогічна історія трапилася і з 20-річним мешканцем Рівного того ж дня, на тому ж пункті перепустки. Хлопець нібито завозив автомобілі Porsche Cayenne і Audi Q7 для благодійної організації в Київській області. Уточнивши дані у відправника, компанії з міста Клайпеда, вдалося з’ясувати, що машини також спочатку відправляли додому до 20-річного мешканця міста Рівного.

За спробу обману митників порушникам загрожує відповідальність відповідно до ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Санкція статті передбачає штраф у розмірі 100% вартості товарів. За словами митників, загальна вартість автомобілів становить майже 700 000 гривень.


Не пропустіть