Стосується всіх водіїв в Україні: у поліції зробили важливе попередження

Правоохоронці звернулися до водіїв, порекомендувавши їм заздалегідь постукати по капоту та перевірити всі місця перед запуском двигуна, де можуть ховатися вуличні тварини. Про це повідомляє пресслужба столичної патрульної поліції.

«Друзі, з приходом холодів, багато вуличних тварин шукають затишний і теплий притулок. Врахуйте, що обережні коти можуть сховатися ще глибше. Будьте пильні й ретельно оглядайте свої автомобілі», — просять у поліції.

Так, правоохоронці закликали водіїв дотримуватися простих порад, які допоможуть захистити бездомних тварин та перед поїздкою перевірити такі місця:

  • під автомобілем;
  • під капотом;
  • під колесами;
  • у вихлопній трубі.

Вуличні тварини в Україні — це дикі чи домашні тварини, які живуть чи блукають вулицями міст та селищ без постійного власника чи опікуна. До таких тварин можуть належати бездомні собаки та кішки, а також інші види диких тварин, що зустрічаються у міському середовищі.

Проблема вуличних тварин в Україні давно привертає увагу суспільства та влади. Існує низка організацій та ініціатив, що займаються захистом та доглядом за бездомними тваринами. До таких організацій належать притулки, волонтерські групи, а також благодійні фонди, які піклуються про тварин у тяжких ситуаціях.

В Україні також діють програми зі стерилізації та знезараження вуличних тварин з метою контролю та зменшення популяції безпритульних тварин. Попри зусилля у цьому напрямі, проблема залишається актуальною та потребує спільних зусиль з боку суспільства, органів влади та добровольців.

Джерело ampercar.com