Можна сміливо купувати: експерт назвав вживані авто з надійними двигунами та електронікою

Незважаючи на підвищення вартості обслуговування автомобілів з віком, на ринку є вигідні з погляду обслуговування машини. Які саме — розповів директор автосервісу, пише Wheel News.

Він вважає найвигіднішими моделями віком три роки і менше:

  • Nissan Qashqai II;
  • Toyota RAV4 IV (рестайлінг);
  • Volkswagen Tiguan II;
  • Ford Kuga II (рестайлінг).

У них відсутні проблеми з трансмісією, перебої у роботі з електронікою та бортовими комп’ютерами, у блокуванні замків та дверей. Відповідно, дорогий ремонт їм може не знадобитися.

З-поміж автомобілів віком п’ять років експерт виділив Toyota Corolla, Mazda 6, Toyota Camry, Honda Accord і Volkswagen Passat. На його думку, завдяки надійності та невибагливості ці автомобілі рідше доставляють проблем власникам. Вони довго зберігають свою ліквідність, і згодом практично не виходять із ладу.

Що стосується машин віком 10 років, експерт вважає найвигіднішими в частині обслуговування бренди Toyota, Mitsubishi, Honda та Nissan. Зокрема, він наголосив, що Toyota Corolla ефективно долає кілька сотень тисяч кілометрів без дефектів.

Якщо починаються якісь збої в приладах та електроніці на Honda Civic, це відбувається в основному через дії самого власника, підкреслює експерт. Хорошою якістю електронного обладнання відрізняється Mazda, крім того, у неї невбивний двигун, який здатний працювати навіть на низькоякісному паливі, резюмував експерт.