Українці можуть відновити посвідчення водія у ще одній країні

Сервісні центри МВС розширили перелік європейських країн, в яких українці мають можливість відновлювати втрачені посвідчення водія. Відтепер ця послуга стала доступна в ДП «Документ» і в Чехії. Ця країна надала тимчасовий захист багатьом нашим співгромадянам. Про це повідомили у Головному сервісному центрі МВС.

Як зазначається, до цього у Чехії українські кермувальники лише обмінювали посвідчення водія. А тепер можуть відновлювати у зв’язку із втратою чи викраденням.

Аби відновити посвідчення водія у Чехії, необхідно звернутись до підрозділу ДП «Документ». Адреса розташування: Прага, площа Республіки 656/8 ТЦ Котва (ОС Kotva).

Для отримання послуги необхідно обов’язково здійснити запис до електронної черги на сайті  ДП «Документ». Громадянам потрібно з собою взяти пакет документів:

  • паспорт громадянина України із зазначеним у ньому зареєстрованим місцем проживання, а якщо паспорт у форматі ID-картки без наявних відомостей про реєстрацію місця проживання, то разом надається витяг про реєстрацію місця проживання особи, або закордонний паспорт;
  • ідентифікаційний номер;
  • документ, що підтверджує зміну особистих даних (наприклад, свідоцтво про реєстрацію шлюбу тощо) у разі зміни персональних даних;
  • медична довідка (на період воєнного стану не обов’язкова).

Нагадаємо, що окрім Чехії, українські водії мають можливість відновлювати та обмінювати свої посвідчення водія у Польщі, Німеччині, Іспанії та Туреччині.