Mercedes-Benz опублікувала нові фотографії майже готового електричного “Гелендвагена”

Електричний G-Class дебютує наступного року з аеродинамічно оптимізованим дизайном, позачасовим та неповторним.

Хоча автовиробник зберігає подробиці в секреті, бренд описав його як «справжню ікону бездоріжжя» та «найкращий із усіх світів». Далі в Mercedes заявили, що це справжній G, що поєднує в собі витонченість і передові електричні технології.

Модель представлена в рамках концепту EQG і багато в чому повторює свій аналог із традиційним двигуном, який сам піддається фейсліфтінгу. При цьому є кілька явних ознак того, що це не пересічний G.

Найбільший з них — квадратний «тримач запасного колеса», що імовірно є ящиком, що замикається, як у концепті. При більш уважному розгляді також виявляється кілька змін аеродинамічного стилю, включаючи спеціальні колеса та невеликі прорізи у розширювачах задніх крил. Ми також можемо чекати на повністю закриту решітку радіатора квадратного дизайну.

Попередні шпигунські фотографії показали, що інтер’єр трохи відрізнятиметься від сьогоднішньої моделі, оскільки в ньому буде нове рульове колесо, оновлена центральна консоль з новим розподільним пристроєм.
Деякі з цих змін будуть поширені на оновлений варіант у ДВЗ, але кнопка G-Turn буде унікальною для електромобіля та дозволить йому виконувати «танкові повороти».

Mercedes не розкриває подробиць, але EQG повинен мати чотиримоторну трансмісію з «величезною тягою та керованістю». Варто чекати на додаткову батарею збільшеного радіусу дії з кремнієвим анодом, який обіцяє збільшення щільності енергії на 20-40%. Це має призвести до значного збільшення дальності ходу.

Хоча залишається ще багато питань, не варто очікувати появи моделі найближчим часом, оскільки Mercedes раніше заявляв, що її буде представлено до наступного року.


Не пропустіть