Компанія Volkswagen анонсувала випуск дешевого електромобіля

Volkswagen підтвердив запуск більш доступного електромобіля, повідомляє Reuters з посиланням на високопоставленого представника американського відділення Volkswagen, Рейнхарда Фішера. Нова модель планується до випуску ринку США через два-три роки і буде доступна за ціною «нижче 35 тисяч доларів». Щоб утримати ціну на такому рівні, компанія розраховує на урядові пільги, що надаються автомобілям із високим ступенем локалізації.

За словами Фішера, у сегменті “зелених” автомобілів на американському ринку спостерігається зростання конкуренції, і для зміцнення своїх позицій Volkswagen вирішує запропонувати доступну масовому покупцю модель. Планується, що локальне складання та відповідні пільги допоможуть знизити ціну автомобіля на 7,5 тисяч доларів.

Виробництво нової моделі буде організовано на одному із заводів Volkswagen у США чи Мексиці. В даний час розглядаються заводи в Чаттанузі (штат Теннессі, США) та Пуебле (Мексика). Акумулятори планується виробляти на новому заводі в Канаді, що знаходиться на стадії будівництва.

На даний момент найдоступнішим електромобілем Volkswagen у США є ID.4, початкова ціна якого складає 39 тисяч доларів. У Європі «молодший» хетчбек ID.3 продається за 40 тисяч євро.