Український виробник представив новий сміттєвоз із боковим завантаженням (Фото)

Завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС виготовив і відвантажив замовнику сміттєвоз із боковим завантаженням АТ-4022. Про це повідомили у пресслужбі підприємства.

«Комунальна надбудова встановлена на шасі DAYUN CGC1120 (4х2) з новою комфортабельною кабіною зі спальним місцем. Придбання сучасної техніки сприятиме розвитку комунального підприємства та можливості надавати мешканцям громади якісні комунальні послуги», – йдеться у повідомленні.

Об’єм приймального бункера сміттєвоза становить 12 кубічних метрів, а його конструкція відрізняється особливо міцною стійкістю завдяки використанню зносостійкого металу.

Завантаження сміття здійснюється шляхом перекидання бака з відходами бічним маніпулятором в люк нагорі кузова машини. Сміття може завантажуватися зі стандартних контейнерів об’ємом 0,75 куб. м або з євроконтейнерів об’ємом 1,1 куб. м за допомогою бічного маніпулятора, розташованого з правого боку сміттєвоза. Система ущільнення сміття забезпечує коефіцієнт 4:1, що дозволяє оптимізувати об’єм перевезення відходів.

Конструкція кузова сміттєвоза виконана за допомогою сучасного обладнання і забезпечує повну герметичність і конструкційну точність. Всі металеві деталі проходять ретельну антикорозійну обробку, яка крім гарного зовнішнього вигляду гарантує захист техніки від руйнівних впливів навіть при тривалій експлуатації.