Знайшли Mercedes-Benz W123, який проїхав понад 7 млн км і продовжує їздити (Фото)

В Іспанії нещодавно виявився дивовижний екземпляр легендарного Mercedes-Benz W123 з фантастичним пробігом — понад 7 мільйонів кілометрів. Цей автомобіль належить таксисту, який придбав його ще далекого 1986 року. За весь час володіння машиною він лише одного разу змінював двигун.

Це Mercedes-Benz W123 в кузові лімузин, розрахований на перевезення до 7 пасажирів. Тобто автомобіль використовувався для комерційних поїздок, що робить його пробіг воістину феноменальним. За всі роки таксист буквально «здійснив» на ньому 175 навколосвітніх подорожей. Як повідомляють іспанські журналісти з телеканалу Telecinco, цей 37-річний Мерседес і досі щодня проїжджає понад 700 км, працюючи на лінії з аеропорту Гран-Канарія до популярного туристичного міста Маспаломас. Це близько 65 км в обидва кінці.

Дивно, але, незважаючи на солідний вік та колосальний пробіг, німецький автомобіль досі на ходу і продовжує намотувати кілометри. Місцеві туристи із задоволенням катаються на цьому легендарному таксі, адже його водій та машина давно стали пам’яткою острова.