У США виявили унікальне купе Mercedes від Pininfarina (Фото)

Mercedes-Benz 300SEL 6.3 Coupé Pininfarina – справжній італійський шедевр. Автомобіль створений на замовлення голландського бізнесмена та існує в єдиному екземплярі, пише autocentre.ua.

Основою купе став преміальний седан Mercedes-Benz W109. Бізнесмен придбав його у виробника у 1968 році та передав фахівцям ательє Pininfarina. Вартість всіх доробок (у перерахунку на сьогоднішній день) коштувала замовнику 5000 євро. В ті роки за таку суму можна було придбати нову машину.

Крім повністю оригінального дводверного кузова у Mercedes переробили і салон. У ньому встановили високе сидіння водія «як у Роллс-Ройс» і роздільне складане заднє. Також в автомобілі покращили шумоізоляцію. Під його капотом встановили 6,3-літровий двигун V8 потужністю 250 к.с. і 500 Нм крутного моменту, який працює в парі з чотириступінчастою автоматичною коробкою передач.

Отримав своє замовлення бізнесмен через три роки. Купе передали йому після публічної прем’єри 10 лютого 1971 на Женевському автосалоні. Надалі цей дизайн ліг в основу Rolls-Royce Camargue.