Український виробник випустив ще один сміттєвоз із боковим завантаженням (Фото)

Завод комунальної техніки «АЛЬФАТЕКС» виготовив і передав замовнику сміттєвоз із боковим завантаженням АТ-4042. Про це інформує пресслужба виробника.

Як повідомили у компанії, надбудова встановлена на шасі DAYUN CGC1210, зібране на складальному виробництві Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС.

«Сучасна техніка, яка об’єднала в собі надзвичайну маневреність, велику місткість та ущільнення сміття, обіцяє стати вірним помічником комунального підприємства та дарувати чудову можливість краще організувати подворовий збір твердих побутових відходів», – йдеться у повідомленні.

Об’єм кузова сміттєвоза становить 18 куб.м, а вантажопідйомність бокового маніпулятора сягає 700 кг. Сміття легко завантажується зі стандартних контейнерів об’ємом 0,75 куб.м. або євроконтейнерів об’ємом 1,1 куб.м. за допомогою бічного маніпулятора, що знаходиться з правого боку сміттєвоза. А вивантаження сміття здійснюється швидко та легко самоскидним способом. Маса завантажуваних відходів сміттєвоза становить 9 350 кг.

Механізм пресування дозволяє досягти оптимального ступеня ущільнення 4:1 в залежності від щільності ТПВ.

Машина комплектується дизельним двигуном потужністю 300 кінських сил та коробкою передач FAST 9+1. У комплектації також застосовані агрегати відомих світових виробників Bosch, Wabco, ZF.