Знаменита японська марка зупиняє всі свої заводи: названо причину

Японська автомобільна компанія Daihatsu тимчасово припинила роботу трьох своїх заводів у Японії через скандал із фальсифікацією даних краш-тестів та іншими порушеннями, пов’язаними з безпекою експлуатації автомобілів. Як повідомляє телеканал NHK, також буде припинено виробництво на головному заводі у префектурі Осака.

Зупинка конвеєрів триватиме щонайменше місяць, за цей час Daihatsu виробляє близько 70 тис. автомобілів. Компанія розглядає можливість надання компенсацій більш ніж 400 виробникам запчастин, з якими безпосередньо співпрацює.

Daihatsu була змушена припинити постачання всіх своїх автомобілів в Японії і за кордоном після того, як були виявлені фальсифікації даних для отримання державної сертифікації автомобілів, що випускаються. У квітні цього року була скликана незалежна комісія, яка виявила понад 170 порушень, що охоплюють десятки моделей, включаючи материнську компанію Toyota, що продаються під брендом.

Daihatsu спеціалізується на виробництві компактних малолітражних автомобілів та тісно співпрацює з Toyota з 1967 року. З 2016 року компанія на 100% належить Toyota. На японському ринку на Daihatsu припадає близько третини продажів у сегменті малолітражок. У 2022 році концерн Toyota та його дочірні компанії Daihatsu та Hino виробили по всьому світу 10,51 млн автомобілів, при цьому на Daihatsu припадає близько 1,7 млн ​​одиниць.


Не пропустіть