Підприємство “Черкаський автобус” передало прикордонникам цікаві машини
![](https://mmr.net.ua/catalog/uploads/2024/02/predpriyatie-cherkasskij-avtobus-peredalo-pogranichnikam-interesnye-mashiny-1-871x572-c-default.jpg)
Для воїнів Держприкордонслужби, які сьогодні на передовій, днями передали такий необхідний всюдихідний транспорт. А спонсором виступив відомий вітчизняний автовиробник – підприємство “Черкаський автобус”. Прикордонники отримали кілька одиниць різної техніки.
Це один пікап Isuzu D-Max, оснащений броньованою кабіною і потужним сталевим захистом радіатора. Три мотовсюдиходи Сan-AM та два квадроцикли Сan-Am Outlander, укомплектовані потужними двигунами в 100 к. с. та 90 к. с. відповідно. У парі з ними було поставлено п’ять причепів для перевезення поранених. Як зазначив директор «Черкаський автобус» Олександр Дорош, вся ця передана техніка має допомогти нашим захисникам у боротьбі з російськими окупантами.
Зазначимо, що пікап Isuzu D-Max оснащується 1,9-літровим турбодизелем потужністю до 163 л. с. та має вантажопідйомність 1100 кг. Нещодавно з’явилася інформація про те, що на підприємстві «Черкаський автобус» хочуть налагодити великовузлове складання таких машин.