Українські тюнери доопрацювали Ford F-150, вразивши американських колег (Фото)

На дорогах України помічено пікап Ford F-150, який побував у тюнерів. Фото дуже швидко розлетілося ЗМІ, діставшись і до американських. Проєкт вразив своєю неординарністю і викликав чималий інтерес до ательє, яке його доробило.

Як з’ясувалося, руку до цього проєкту доклала українська майстерня Werewolf 4×4. Фахівці взяли за основу не стандартний пікап, а тюнінговану версію від американського ательє Devolro. Йому збільшили на 19 см дорожній просвіт, встановивши портальні мости. Також інтегрували посилені бампери, нові фари та лебідку. Колеса взули у позашляхові шини.

Кузов пікапа покрили спеціальною чорною матовою плівкою Dev-X Polymer. Всі ці доробки зробили F-150 неймовірно брутальним і навіть лютим на вигляд. Зазначається, що тюнери зберегли стандартні колеса, але згодом їх планують замінити більшими. Величезні колісні арки дозволяють зробити це без додаткових доробок.

Під капотом пікапа встановлений 5,0-літровим двигуном V8 Predator. Показники його продуктивності не розкриваються. Але видання Autoevolution відзначило, що його потужність вища за 850 к.с. Відомо, що ательє Werewolf 4×4 готове повторити проект на замовлення. Вартість – 25 тисяч доларів, без врахування ціни самого пікапа.


Не пропустіть