Український автовиробник представив новітнє авто (Фото)

У АЛЬФАТЕКС показали унікальну вакуумну машину АТ ВО-0702.

Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС відвантажив до Черкаської області вакуумну машину АТ ВО-0702 з надбудовою власного виробництва, інформує АЛЬФАТЕКС.

Машина має цистерну з місткістю 5,0 кубічних метрів, що дозволяє вміщувати значну кількість відходів. Глибина очищення становить 4,5 метра, забезпечуючи ефективне очищення забруднених місць. Час наповнення цистерни займає всього 6-8 хвилин, що свідчить про швидкість роботи. Вакуум-насос, здатний працювати з продуктивністю 240 кубічних метрів на годину, забезпечує ефективне відкачування відходів.

Разючий параметр — максимальне розрідження в цистерні, яке становить 0,08 МПа, забезпечуючи повну продуктивність процесу. Конструкція асенізаційної машини має також свої особливості. Додаткові опції та оснащення спецтехніки роблять її ще більш функціональною та універсальною під час виконання різних комунальних завдань.

Базою для цієї моделі обрано шасі DAYUN CGC1120 (4х2) з комфортабельною кабіною, включаючи спальне місце. Автомобіль оснащений дизельним 4-циліндровим двигуном Weichai WP4.1Q160E50 з потужністю 150 к.с. та 6-ступінчастою механічною коробкою передач Shaanxi Fast Gear 6J70T.

Джерело enovosty.com

Не пропустіть