За ціною Шкода Октавія: в Україні з’явилася найдешевша модель Lexus (Фото)

Новий кросовер Lexus LBX вже з’явився на дорозі в Україні. Автомобіль показали у мережі. Це найдешевша модель японського преміального бренду, яку можна порівняти за ціною зі Шкода Октавія.

Фото Lexus LBX 2024 опублікували на сторінці topcars_ua в Instagram. Це довгоочікувана новинка, яку зовсім нещодавно почали продавати у багатьох країнах світу.

Ціна Lexus LBX в Україні – трохи більше ніж 1,5 млн гривень. Це відповідає новій Skoda Octavia у гарній комплектації. Японський бренд намагається залучити компактним кросовером молодих покупців.

При цьому модель добре “упакована”. Автомобіль у базовому оснащенні пропонує 18-дюймові диски, безключовий доступ, клімат-контроль, асистент паркування, електропривод дверей багажника, круїз-контроль, датчики дощу та світла, сучасні системи безпеки.

Крім того, LBX, який побудований на платформі компактного кросовера Toyota Yaris Cross і займає місце в лінійці на сходинку нижче за Lexus UX, фахівці What Car назвали одним із найкращих автомобілів свого сегменту.

Джерело ampercar.com