Toyota анонсувала випуск потужного позашляховика із приставкою Gazoo Racing

Toyota розглядає можливість розширення своєї лінійки спортивних автомобілів Gazoo Racing (GR), включивши до неї потужніший позашляховик. Незважаючи на те, що деякі моделі вже отримали версію GR Sport, повністю розроблений з нуля спортивний позашляховик поки що відсутній у портфоліо компанії. Однак це може змінитись у майбутньому.

Як повідомив глава підрозділу GR Томоя Такахаші, компанії потрібен SUV від GR. Деякі люди можуть використовувати тільки позашляховики, тому що вони мають сім’ю або їм потрібно більше простору.

Найбільш ймовірні кандидати на отримання спортивного позначення GR включають моделі Land Cruiser. Це можуть бути як LC 250/Prado, призначені для ринку США, так і більший LC300, який вже продається в деяких країнах. Також варто згадати можливість випуску GR версії для RAV4, який вже має у своїй лінійці досить потужну версію Prime з віддачею в 302 кінські сили та здатністю розганятися до 100 км/год за 5,7 секунди. Доповнення версією GR для RAV4 могло посилити його позиції як спортивного позашляховика.

Такахаші зазначив, що Gazoo Racing необхідно вибрати правильну модель для подальшого розширення, оскільки ресурси обмежені та неможливо запустити кілька продуктів за короткий термін через бюджетні обмеження. В даний час Yaris, Corolla, 86 та Supra пропонуються у версії GR.