Фахівці назвали 10 кращих компактних кросоверів і один найгірший, від якого краще триматися подалі

Компактні кросовери зараз є одними з найпопулярніших автомобілів у сегменті SUV. Їх цінують за високу посадку за кермом, відмінний безпековий рівень, а також зручний салон для перевезення сім’ї.

Напередодні провідний британський онлайн-журнал “WhatCar” провів аналіз найпопулярніших компактних “паркетників” на місцевому ринку, вибравши із загальної кількості машин одну, купівлю якої краще уникати всіма можливими способами. І цим автомобілем виявився позашляховик Jeep.

Експерти з «Туманного Альбіону» заявляють, що найгіршим варіантом у сегменті невеликих SUV є модель Jeep Renegade. Незважаючи на свою місткість і відмінну прохідність в умовах бездоріжжя, цей «Джип» критикують за його ненажерливість, а також ціну, що не відповідає рівню оснащення.

Крім того, на думку британських журналістів, Renegade має погано налаштовану підвіску, яка позбавляє машину плавності ходу, а сама якість автомобіля далека від ідеалу.

Паралельно з цим ці ж експерти склали ТОП із найкращих представників класу компактних SUV. До нього увійшли такі моделі як: Skoda Kamiq, Volkswagen Tiago, Ford Puma, Hyundai Kona Electric, Volvo EX30, Range Rover Evoque, Skoda Karoq, Smart #1, Volkswagen T-Roc та Lexus LBX.

Джерело ampercar.com