Уряд Італії покарав виробника, який продавав китайські авто під виглядом італійських (Фото)

Уряд Італії вже відзначався своїм скрупульозним ставленням до походження автомобілів, що спричинило конфлікт з концерном Stellantis, зокрема через перейменування кросовера Alfa Romeo Milano та арешт партії мікрокарів Fiat Topolino. Тепер увага чиновників звернулася до компанії DR Automobiles, зареєстрованої в Італії.

У 2006 році бізнесмен Массімо Ді Різіо створив компанію DR Motor, пізніше перейменовану на DR Automobiles, для просування китайських автомобілів в Італії. Згодом DR Automobiles стала не просто дистриб’ютором, а й виробником, зібравши машини з китайських комплектів на заводі в Молізі. Це дозволило формально вважати їх “зробленими в Італії” та використовувати італійський триколор у маркетингу. Також були створені дочірні бренди Evo, Sportequipe та ICKX.

Італійська антимонопольна служба не залишила без уваги ці практики. Розслідування виявило, що DR Automobiles вводила споживачів в оману, називаючи себе “італійською автомобільною групою”, хоча більшість автомобілів прибували з Китаю у зібраному вигляді, і їх залишалося лише маркувати. Це стосувалося популярних кросоверів DR 3.0 та DR 5.0, які насправді були перелицьованими Chery Tiggo 2 та Chery Tiggo 4.

За ці порушення, включаючи неналежне виконання післяпродажних і гарантійних зобов’язань, DR Automobiles була оштрафована на 6 мільйонів євро.

Джерело carscoops.com