Honda CR-V із витратою 0,8 л на 100 км виходить на український ринок

Нова Honda CR-V e:PHEV, оснащена плагін-гібридною установкою, тепер доступна в Україні. Цей кросовер здатен проїхати до 82 км на електротязі. Деталі про нову модель опубліковані на офіційному сайті українського представництва Honda.

Honda CR-V e:PHEV має 2,0-літровий бензиновий двигун на 148 к.с. та 184-сильний електромотор, з переднім приводом. Автомобіль розганяється до 100 км/год за 9,4 секунди і досягає максимальної швидкості 195 км/год. Завдяки батареї на 17,7 кВт∙год, витрата пального у комбінованому циклі становить лише 0,8 л на 100 км.

Цей кросовер пропонується в Україні тільки в топовій комплектації Advance Tech за 2 515 600 гривень. Салон оздоблено шкірою, присутні двозонний клімат-контроль, панорамний дах, проекція на лобове скло, адаптивний круїз-контроль та інші сучасні функції. Вентиляція передніх сидінь, підігрів усіх сидінь, електроприводи крісел та дверей багажника також включені.

Щодо безпеки, Honda CR-V e:PHEV оснащена 11 подушками безпеки і системами автоматичного гальмування, утримання в смузі руху, розпізнавання знаків, контролю “сліпих” зон та втоми водія.

Цей новий плагін-гібридний кросовер від Honda є потужним, економічним і високотехнологічним, що робить його привабливим варіантом для українських споживачів.

Джерело focus.ua