Ford відкликає пів мільйона пікапів: названо причину

Компанія Ford оголосила про відкликання 552 188 пікапів F-150 2014 модельного року через проблему з датчиком силової установки, що може призвести до раптового перемикання коробки на першу передачу незалежно від швидкості. Це може стати причиною втрати контролю над автомобілем, особливо на високих швидкостях.

Згідно з інформацією Національної адміністрації безпеки дорожнього руху (NHTSA), модуль управління трансмісією (PCM) може втратити сигнал із датчиком швидкості вихідного валу коробки передач. Якщо це станеться, трансмісія може різко перейти на першу передачу, що підвищує ризик аварії.

Ford планує виправити проблему, оновивши програмне забезпечення PCM. Для цього власникам необхідно відвідати дилерський центр, оскільки для автомобілів 2014 року бездротові оновлення ще не були доступні.

Це не перший випадок подібного відкликання. У 2019 році Ford вже відкликав 107 857 автомобілів, включаючи F-150 2013 року, позашляховики Expedition і Lincoln Navigator, через аналогічну проблему з шестиступінчастою автоматичною коробкою передач 6R80.

Цього разу відкликання стосується лише F-150 2014 року. Представники Ford закликають власників звернутися до дилерів для оновлення програмного забезпечення та забезпечення безпеки на дорозі.

Джерело motor1.com