Hyundai випустила новий бюджетний електричний кросовер Inster (Фото)

Hyundai представила новий бюджетний електричний кросовер Inster, що розширює їхню лінійку електромобілів. Ця модель, яка відрізняється від Casper, буде доступна на глобальному ринку, включаючи Європу, Близький Схід та Азіатсько-Тихоокеанський регіон. Inster зберігає дизайн Casper 2021 року, але має особливості для електромобілів, такі як оновлені бампери та покращене LED освітлення.

Inster помітно довший за Casper, його довжина збільшена на 230 мм, а колісна база – на 180 мм, що робить його містким кросовером. З габаритами 3825 мм у довжину, 1610 мм у ширину та 1575 мм у висоту при колісній базі 2580 мм, він залишається відносно компактним. В Європі Inster займатиме проміжне місце між сегментами A-SUV і B-SUV, з версією Inster Cross для активного відпочинку.

Інтер’єр Inster включає два 10,25-дюймові дисплеї та нові кольори оббивки, пропонуючи сучасні технології, такі як бездротове заряджання та повний набір систем допомоги водієві. Inster буде доступний у двох варіантах: з мотором 95 к.с. та батареєю 42 кВт/год, що забезпечує понад 300 км пробігу на одній зарядці, і версії Long Range з мотором 113 к.с. та батареєю 49 кВт/год, яка пропонує до 355 км пробігу.

Прем’єра Inster відбудеться на Бусанському міжнародному автомобільному шоу 2024 року, а продажі в Кореї розпочнуться цього літа з подальшим виходом на інші ринки. Модель призначена стати найдоступнішим електрокаром Hyundai за розміром та ціною.