Раритетний Toyota FJ перетворили на привабливий рестомод (Фото)

ECD Auto Design розширює свій асортимент рестомодів, додаючи до нього модель Toyota FJ. Це логічний крок для компанії, яка розпочала свою діяльність з відновлення старих Land Rover Defender. FJ долучиться до колекції класичних автомобілів компанії, серед яких вже є Land Rover Range Rover, Jaguar E-Type і Ford Mustang.

Кожен ECD FJ оснащується 6,2-літровим V8 від Chevrolet у парі з шестиступінчастою автоматичною коробкою передач. Автомобіль отримує покращену паливну систему з плетеними нержавіючими сталевими трубками, нержавіючу вихлопну систему, посилені осі, модернізовану підвіску, високопродуктивну алюмінієву систему охолодження та поліпшені дискові гальма.

Всередині рестомод FJ пропонує кольорову панель приладів, що відповідає кузову, кермо Momo, шкіряні сидіння з ручним оздобленням, тепло- та звукоізоляцію, кондиціонер, преміальну звукову систему з чотирма динаміками, Bluetooth, камеру заднього виду, USB-порти та сигналізацію. ECD розпочне складання перших рестомодів FJ наприкінці третього кварталу 2024 року, з очікуваним постачанням у першому кварталі 2025 року.

Джерело motor1