BMW відкликає сотні тисяч автівок через небезпечний дефект

За останні 10 років несправні подушки безпеки компанії Takata Corp були виявлені на 100 мільйонах автомобілів різних брендів. Нещодавно майже 400 тисяч BMW відкликали через дефект подушок безпеки. Національне управління безпеки дорожнього руху США повідомило, що проблема пов’язана з несправними надувними подушками безпеки PSDI-5, що змусило німецького автовиробника відкликати понад 390 тисяч автомобілів у Штатах.

Причина в газогенераторі, корпус якого з часом тріскається. Це може призвести до вибуху газогенератора під час аварії, що небезпечно через потрапляння гострих металевих фрагментів у водія чи пасажирів, викликаючи серйозні травми, несумісні з життям.

Масштабна кампанія з відкликання автомобілів із цими подушками безпеки, яка тривала протягом останніх 10 років по всьому світу, призвела до банкрутства японської фірми Takata Corp. З 2009 року було зафіксовано понад 30 смертельних випадків у світі, з них 26 у США, спричинених дефектами подушок Takata, не рахуючи великої кількості травм.

Джерело reuters