Завод BMW встановив рекорд із випуску електромобілів (Фото)

Завод BMW Group у Регенсбурзі у 2024 році досяг нового рекорду, випустивши 100 000 повністю електричних автомобілів. Ювілейною моделлю став BMW iX1, який буде відправлений на острів Реюньйон. Цей показник демонструє зростання виробництва електромобілів, що відповідає глобальній стратегії BMW із переходу на екологічні технології.

Ключовими моделями заводу є BMW X1 та BMW X2, які виробляються як у повністю електричних, так і гібридних версіях. Щоденний обсяг виробництва перевищує 1400 автомобілів, а загальний обсяг у 2024 році складе понад 330 000 одиниць, з яких більше третини — електрифіковані.

BMW iX1 вирізняється поєднанням сучасних технологій і екологічності, що робить його ідеальним вибором для міста у 2024 році. Завод у Регенсбурзі, нагороджений званням «Фабрика року 2024», впроваджує цифрові та екологічні інновації, підтверджуючи позиції BMW як лідера у виробництві легкових автомобілів.

Фото: bmwgroup
Джерело BMW