Українці різко скуповують позашляховики і кросовери

Продажі таких автомобілів всього за один місяць злетіли на цілих 62%

За підсумками листопада продажі кросоверів і позашляховиків в Україні зросли на 62%. А з початку року динаміка зростання становила 55% в порівнянні з минулим роком, передає AUTO-Consulting.

У листопаді на покупку позашляховиків і кросоверів українці витратили понад 100 млн. євро. Або 2/3 всіх грошей на покупку нових легкових автомобілів.

У сегменті SUV більше половини продажів складають автомобілі середнього класу – C SUV – 53% ринку позашляховиків. Він є і найбільш швидкозростаючим в Україні – зростання становить майже в 2 рази в порівнянні з минулим листопадом.

Найпопулярнішими кроссоверами і позашляховиками в Україні стали KIA Sportage, Renault Duster, Toyota RAV4, Nissan Qashqai і Hyundai Tucson. До речі, всі вони представники сегмента C SUV.

Середній ціновий сегмент автомобілів SUV за підсумками листопада зайняв 63% від всього сегмента. А преміальні кросовери зайняли 22% сегмента. Тоді як в цілому продажі Premium в листопаді склали 14%.

Найбільш продаваними преміальними кроссвоверами в листопаді стали Audi Q7, Mercedes-Benz GLE-class, Lexus RX, Audi Q5 і BMW X5. До речі, сумарно продажі цих моделей займають 5% ринку нових легкових автомобілів.

Середня вартість купленого в листопаді SUV склала 30,7 тис. євро. Це на 30% дорожче середньостатистичного проданого в листопаді нового автомобіля.


Не пропустіть