У Європі відмовляються від бензинових авто

Багато людей, які працюють в автомобільній промисловості, вважають, що 2017 рік буде визначальним для електричних автомобілів, і цей напрям отримає критичний імпульс, але тільки не в США, пише businessua.com.

Посилення регулювання викидів у Китаї і Європі не залишає глобальним автовиробникам і споживачам іншого вибору, крім як схвалювати гібридні транспортні засоби, стимулюючи інвестиційне зростання, заявили топ-менеджери галузі, які зібралися в Детройті минулого тижня на щорічному автошоу.

У Європі «зелені» автомобілі несуть вигоду споживачам все більше і більше завдяки субсидіям, податковим пільгам, в той час як власники автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння стикаються з наростаючим пресингом, включаючи обмеження на водіння і паркування транспортного засобу.

Китай, що бореться з катастрофічним рівнем забруднення в великих містах, агресивно просуває гібридні автомобілі за допомогою політики «батога і пряника», що поєднує великі інвестиції і створення фондів для наукових досліджень, а також субсидування, з прийняттям нормативних актів, що забороняють використання бензинових і дизельних автомобілів у великих містах.

Разом з тим керівники індустрії заявили в Детройті, що, незважаючи на сповільнення, виробництво електромобілів в США буде розвиватися, бо не можна відставати від Китаю і Європи, які просуваються вперед завдяки стимулюванню продажів гібридних автомобілів.


Не пропустіть