Українці здаватимуть на права за новими білетами

У сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ України презентували тестову версію нової системи складання іспитів для отримання водійських прав.

Як повідомляє портал “telegraf”, електронні екзаменаційні питання вперше виставили на громадське обговорення.

За словами керівника Головного сервісного центру МВС Владислава Криклія, нові 2500 питань складали представники експертної групи та профільних громадських організацій. З четверга, 2 березня, всі вони виносяться на громадське обговорення.

Криклій також розповів, що перелік з 20 питань система буде формувати автоматично у випадковому порядку. А якщо той, хто здає іспит, не зможе відповісти хоч на одне обов’язкове питання, система буде підбирати йому завдання на цю ж тему.

Основна мета нововведень – виключити логічні помилки, а також сформувати питання, які відноситимуться до певних категорій водійських посвідчень. Їх зроблять досить простими і зрозумілими. Крім того, до переліку внесуть і ті, що стосуються оформлення водіями європротоколу. Як відомо, раніше такого не було.

Як раніше повідомляв портал “Знай.ua”, у Авакова підготували сюрприз для водіїв. Депутати прийняли в першому читанні законопроект про зміни правил, що стосуються дорожнього руху і автомобільного транспорту.


Не пропустіть