ТОП-10 найгірших машин Америки (Фото)

Оцінки фахівців засновані на тест-драйвах, рейтингу надійності, показниках безпеки та відгуках власників

Авторитетне американське видання Consumer Reports назвало найгірші автомобілі 2017 модельного року в 10 сегментах. Оцінки фахівців засновані на власних тест-драйви, рейтингу надійності, показниках безпеки та відгуках власників (колишніх версій машин), – передає “Мотор”.

Найгірший субкомпактний автомобіль: Mitsubishi Mirage

Надійність: відповідає середній в класі
Найнижчу оцінку в класі Mirage отримав за сильні вібрації мотора, брак потужності і невиразний салон, здається дешевим. В Consumer Reports порекомендували покупцям звернути увагу на старі автомобілі за ті ж гроші.

Найгірший компактний електричний/гібридний автомобіль: Mitsubishi i-MiEV

Надійність: відповідає середній в класі
Електрокар i-MiEV фахівці назвали недорозвиненим, повільним, незграбним і жорстким, а його салон – плебейським. Крім того, був відзначений скромний запас ходу при досить довгому процесі зарядки. Альтернативою йому в Consumer Reports назвали Nissan Leaf.

Найгірший компактний автомобіль: Fiat 500L

Надійність: набагато гірше середньої в класі
Збільшений Fiat 500 посварили за жорсткість, плоскі сидіння і дивну посадку водія, низький рівень надійності і не найкращі результати краш-тестів. За інформацією Consumer Reports, багато власників цього автомобіля пошкодували про покупку.

Найгірший середньорозмірний седан: Chrysler 200

Надійність: набагато гірше середньої в класі
Крім невисокого рівня надійності, седан Chrysler розчарував фахівців незграбним управлінням, своєрідною роботою чотирициліндрового двигуна, трансмісією і тісним заднім рядом укупі з незручностями при посадці.

Найгірший компактний пікап: Toyota Tacoma

Надійність: набагато гірше середньої в класі
Пікап Toyota був названий примітивним, з жорсткою підвіскою, великоваговою керованістю, високим рівнем шуму в салоні і незручною посадкою водія.

Найгірший середньорозмірний кроссовер: Dodge Journey

Надійність: гірше середньої в класі
Мінусами Journey для Consumer Reports стали недостатня маневреність, ненажерливий мотор V6, надійність і результати краш-тестів з фронтальним ударом.

Найгірший доступний преміальний автомобіль: Mercedes-Benz CLA

Надійність: гірше середньої в класі
На думку фахівців, двигун CLA працює своєрідно, підвіска дуже жорстка, а в салоні дуже шумно. Сам інтер’єр названий тісним, а доступ в салон – утрудненим. Крім того, в Consumer Reports відзначили оманливу стартову вартість – без урахування безлічі опцій, які повинні бути в преміальній моделі.

Гірший преміальний середньорозмірний седан: Maserati Ghibli

Надійність: набагато гірше середньої в класі
Доступний Maserati посварили за ненажерливий турбомотор V6, жорстку підвіску, тісний задній ряд і незручності при посадці / висадці. Крім того, були відзначені деякі не дуже дорогі елементи в оформленні салону від інших моделей FCA.

Найгірший преміальний компактний кроссовер: Land Rover Discovery Sport

Надійність: набагато гірше середньої в класі
У випадку з Discovery Sport незадовільними були названі робота чотирициліндрового турбомотора, трансмісії, а також підвіски і рульового управління при русі по звичайних дорогах. Не сподобалася мультимедійна система (з повільними реакціями) і салон (занадто простий для класу автомобіля). На додаток до всього, в Consumer Reports висловили стурбованість питанням надійності моделі.

Найгірший розкішний кроссовер: Cadillac Escalade

Надійність: набагато гірше середньої в класі
Escalade заслужив погані оцінки недостатньою плавністю ходу в порівнянні з конкурентами, не дуже зручним салоном при великих зовнішніх габаритах, занадто низькими сидіннями другого ряду і тісним третім рядом, а також за заплутану мультімедійку і низький рівень прогнозованої надійності. Альтернативами в Consumer Reports вважають Chevrolet Suburban або GMC Yukon XL в дорогих комплектаціях.


Не пропустіть