Дизельні та бензинові автомобілі попали під нові обмеження

У Норвегії планується поетапна відмова від автомобілів з бензиновими і дизельними силовими агрегатами до 2025 року, пише automotoclub.info.

Таких результатів місцева влада планує досягти завдяки податковій системі, стимулюючої продажі автомобілів з електродвигунами.

На даний момент Норвегія – лідер з продажу електрокарів у світі. На такі транспортні засоби припадає близько 24% від загальних продажів машин в країні. При цьому Норвегія є одним з найбільших експортерів нафти.

Влада Німеччини також планує, що всі нові автомобілі, зареєстровані в країні, повинні будуть мати нульовий рівень викидів до 2030 року. Відповідний документ, який вже підготували в Бундесраті, буде частиною глобального плану по скороченню рівня викидів на 80-95% до 2050 року.

На такі ж заходи готові піти і інші члени союзу Транспортних засобів з нульовим рівнем викидів (ZEV). Крім цього, до них можуть приєднатися американські штати Каліфорнія, Коннектикут, Меріленд, Массачусетс, Нью-Йорк, Орегон і Вермонт.

Крім цього, в Голландії готуються до поступової відмови від автомобілів, що працюють на бензині і дизельному паливі. За законопроект про заборону продажу таких машин вже проголосувала Нижня палата парламенту країни. У разі схвалення цієї ініціативи до 2025 року в Голландії продаватимуться тільки електрокари.


Не пропустіть