Уряд вирішить проблему автомобілів на іноземній реєстрації

У цю середу український уряд проведе засідання робочої групи за участю представників митниці, податкової, уряду для доопрацювання законопроекту про авто на іноземній реєстрації, пише automotoclub.inf.

Про це в п’ятницю, повідомив народний депутат (позафракційний) Юрій Дерев’янко.

Цитата:
«На цьому тижні багато автоактивістів, які користуються автомобілями на іноземній реєстрації, були під Кабінетом міністрів, під Верховною Радою і у профільного комітету з однією вимогою – нарешті вирішити проблему автомобілів на іноземній реєстрації», – зазначив пан Дерев’янко.

Цитата:
«Таких автомобілів дуже багато. За різними даними від 1 до 1,5 млн. Влада поки не робить конкретних кроків назустріч, імітуючи своє позитивне ставлення, а паралельно заарештовуючи такі автомобілі. В автовласників вимагають по 5-6 тисяч гривень, щоб машину не забрали на штраф-майданчики», – написав пан Дерев’янко.

У зв’язку із сказаним вище постає питання: уряд планує вирішити проблему шляхом зниження митних платежів при імпорті ВСІХ автомобілів, для ВСІХ українських автомобілістів чи спробує легалізувати сірі схеми ввозу автомобілів “на польських бляхах”?


Не пропустіть