Безвізовий режим з ЄС: які новації чекають автомобілістів

Президент доручив у найкоротші терміни вирішити проблему нерозмитнених авто на іноземній реєстрації, пише autocentre.ua.

Президент Петро Порошенко підписав указ «Про заходи, пов’язані з впровадженням Європейським союзом безвізового режиму для громадян України». Він регулює підготовку до безвізу і містить низку важливих новацій зокрема і для українських автомобілістів.

По-перше, глава держави доручив провести реконструкцію наявних прикордонних пунктів пропуску та ремонт під’їзних доріг до них. У самих прикордонних пунктах збільшать кількість смуг для транспортних засобів і встановлять сучасні сканери для огляду авто.

Спеціальні смуги будуть передбачені для жителів населених пунктів, на які поширюється малий прикордонний рух. До того ж, в недалекому майбутньому побудують нові пункти пропуску.

Окремі пункти указу присвячені проблемі нерозмитнених авто на іноземнихх номерах. Президент постановив негайно врегулювати ситуацію навколо авто з іноземною реєстрацією.

Крім того, Петро Порошенко доручив розробити і внести зміни до законів та інших нормативних актів, що регулюють тимчасове ввезення авто і транзит. При цьому необхідно враховувати положення міжнародних договорів та законодавства ЄС.


Не пропустіть