3 найкращих автомобіля на вторинному ринку

Журналісти британських автомобільних ЗМІ склали рейтинг найкращих уживаних автомобілів, представлених на вторинному ринку «Туманного Альбіону». При виборі кращих представників вживаного сегмента авторинку країни бралася до уваги ціна автомобіля, а також його унікальні якості, пише autodriving.net.

Перше місце зайняв Jaguar F-Type Convertible, вартість якого становить у Великобританії близько 20 тисяч фунтів стерлінгів в залежності від року випуску та стану. Автомобіль оснащений 3-літровим 6-циліндровим мотором, а також має широкий список необхідних функцій, приємну підвіску і складний дах.

Друга позиція цього ТОП-а виявилася за універсалом Skoda Superb Estate. Автомобіль можна придбати на вторинному ринку Великобританії за ціною до 20 тисяч фунтів стерлінгів. Ця модель відрізняється просторим і комфортабельним салоном, а також наявністю продуктивного 2-літрового мотора.

ТОП-3 замикає японський кросовер Toyota RAV4. Вартість нового такого автомобіля складає близько 25 тисяч фунтів стерлінгів, проте стара версія виявиться істотно дешевше – приблизно 12 тисяч. Кросовер укомплектований 2-літровим двигуном і широким набором різних функцій. Безумовними плюсами цієї моделі є наявність системи повного приводу і витривалого кузова.


Не пропустіть