Дизельний скандал зачепив ще один преміум-бренд

Прокуратура Штутгарта висунула звинувачення ще одному учаснику «дизельгейту», пов’язаному з концерном Volkswagen AG, пише autocentre.ua.

Новим учасником скандалу стала компанія Porsche, яка закуповувала дизельні мотори Volkswagen, адже виробник спорткарів є частиною німецького концерну. Правоохоронці повідомляють, що провадять слідчі дії щодо Porsche, повідомляє DW.

Підозри на недобросовісну рекламу і маніпуляції фактами про екологічність вихлопних газів можуть бути пред’явлені після розслідування. Керівництво Porsche заявляє, що буде всіляко сприяти в розслідуванні. Про це повідомляється в офіційному листі німецького виробника преміум-автомобілів.

Частка автомобілів з дизельними двигунами у Porsche невелика – лише 16%, хоча на ринку Німеччини – близько 36%. Переважно ці автомобілів продають з бензиновими моторами, яких не зачепив скандал «дизельгейт».

Затримання у справі маніпуляції з даними про вихлопи дизелів тривають. Минулого тижня було затримано співробітника Audi, 22 людини у США перебувають у розшуку.


Не пропустіть