Нові функції МВС в сфері безпеки дорожнього руху

Уряд своєю постановою №663 від 30 серпня вніс зміни до Положення про МВС і наділив його новими функціями в сфері безпеки дорожнього руху та перевезення небезпечних вантажів, пише automotoclub.info.

Про це йдеться в постанові Кабінету Міністрів України №663 від 30 серпня 2017 року. Тепер МВС отримує ряд важливих повноважень в сфері безпеки дорожнього руху та перевезення небезпечних вантажів.

Так, у випадках передбачених законом, на МВС покладено здійснення реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, приймання екзаменів для отримання права керування транспортними засобами і видача відповідних документів.

Органами МВС створюється і ведеться реєстр установ, які здійснюють підготовку та перепідготовку водіїв, а також проводиться державний контроль за дотриманням вимог законодавства в даній сфері. У нові повноваження МВС також входять облік торговельних організацій, підприємств-виробників та суб’єктів підприємницької діяльності незалежно від форми власності, що реалізують транспортні засоби або номерні запчастини до них. Це також проведення автоматизованого контролю, обробки та використання відомостей про транспортні засоби, що підлягають державній та відомчої реєстрації, а також даних про їхніх власників.

МВС займається і складанням реєстру суб’єктів здійснення обов’язкового технічного контролю, а також здійснює державний контроль у цій сфері. На відомство також покладено формування в установленому порядку загальнодержавної бази даних з результатами обов’язкового технічного контролю транспортних засобів.


Не пропустіть