В Україні випускатимуть новий європейський автомобіль

На українському ринку планується випуск нового кросовера Karoq від Škoda з березня 2018 року, який вже дебютував на автовиставці у Франфурті.

Про це НВ Бізнес повідомило джерело в Єврокарі (офіційний дистриб’ютор автомобілів Škoda в Україні), який побажав залишитися невідомим.

При цьому в компанії відзначили, що терміни виробництва можуть бути зміщені.

Також джерело відзначило, що в Україні Karoq швидше за все буде коштувати дешевше, ніж в Європі. За його словами, це пов’язано із можливостями наших споживачів. «Наприклад, в Німеччині ця модель може умовно продаватися від 30 тис. євро, але вона не буде доступна в мінімальній комплектації. А для нашого ринку модель швидше за все буде представлена і в базовій модифікації», – пояснили в Єврокарі.

За словами джерела, ціноутворення відбувається наступним чином: на певному ринку проводяться дослідження, порівнюються ціни і конкуренти і тільки тоді виводиться остаточна ціна для цього ринку країни. «У нас, наприклад, може використовуватися пластик іншої якості в салоні, щоб якось знизити ціну», – говорить він.

Перед запуском виробництва компанія дає певну квоту машин на кожну країну. Коли в березні 2017 року анонсували випуск моделі Kodiaq в Україні, то всю квоту викупили в перший місяць. Зараз, за словами джерела, цю модель купити не можна, оскільки в червні вже був виконаний план продажів до кінця цього року.

«У наступному році ми чекаємо аналогічний попит на Karoq, як і на Kodiaq. Якщо не більше», – відзначили в Єврокарі.
У компанії вважають, що прямим конкурентом Karoq на українському ринку буде найбільш продаваний за підсумками восьми місяців поточного року південнокорейський кросовер KIA Sportage. Сьогодні його базова версія в «міні малці» стартує від 542,1 тис. грн.

Нагадаємо, Škoda Karoq побудований на модульній платформі MQB німецької групи Volkswagen. На аналогічній платформі випускається старший брат Kodiaq, Seat Ateca і Volkswagen Tiguan.

Передбачається, що на українському ринку Karoq буде представлений у двох комплектаціях: Ambition і Style. Нові моделі будуть доступні як з передньопривідним, так і з повним приводом. Karoq буде пропонуватися з 1,5-літровим бензиновим двигуном TSI (150 к.с.) і двома дволітровими дизельними моторами TDI (150 і 190 к.с.). До замовлення буде пропонуватися шестиступінчаста «механіка» і роботизована коробка DSG.

Європейські ціни на кросовер Škoda Karoq стануть відомі після Міжнародної виставки у Франкфурті, яка пройде з 14 по 24 вересня 2017 року.


Не пропустіть