Новий Renault Duster зберіг гідності і позбувся недоліків

Інформація про те, що новий Рено Дастер з’явиться в продажу в 2017 – 2018 році, викликала чималий інтерес серед автомобілістів. Компактний позашляховик, спочатку розроблений французькою компанією Renault – http://www.dusterauto.ru/debyut-novogo-reno-daster-2018-goda-v-novom-kuzove-foto-video.html, став одним з найбільш затребуваних на російському авторинку. Більш того, протягом декількох років Дастер утримував лідерство з продажу в сегменті SUV в нашій країні.

В європейських країнах автомобіль спочатку випускався під румунською маркою Dacia (дочірня фірма французького концерну). Реалізація в Росії (як і в Індії з Бразилією) відбувалася під брендом Renault. Кросовер був адаптований до вітчизняних умов, оснащений таким чином, щоб полегшити експлуатацію, наприклад, в зимових умовах.

Машина настільки припала до смаку автолюбителям, що люди займали черги на її придбання. Ажіотаж навколо Рено Дастер підігрівався не тільки поєднанням якості і ціни – не останню роль зіграла і комплектація кроссовера, яка нічим не поступалася більш дорогим аналогам.

Крім видатних експлуатаційних характеристик, нова модель концерну порадувала доступною ціною і привабливим дизайном кузова. Налагодивши випуск в 2009 г, компанія домоглася того, що її модельний ряд завоював Росію, багато європейських і інші країни. Деякі недоліки у автомобіля були, але його гідності покривали всі недоліки.

«Народний» позашляховик оснащувався надійної підвіскою, повним приводом і мав дорожній просвіт 210 мм, завдяки чому ідеально справлявся з більшістю складнощів на дорогах. Деякі нарікання викликала п’ятиступінчаста коробка передач і зовнішнє оформлення. Саме ці недоліки розробники і повинні були усунути в Рено Дастер 2, який вже офіційно розсекретили і представлять у вересні «живцем» на Франкфуртському автосалоні.


Не пропустіть