Це дуже важливо, життєво важливо: автогонщик Мочанов зробив важливе звернення до водіїв

До уваги автомобілістів, особливо аматорів і початківців суперпрофі, з модними панно приладів типу «оптитрон» та іншої новомодних цяцьок. Ви зобов’язані знати, що світло (габарити і фари!) У вас включений тоді, коли на панелі приладів горить відповідна інформаційна піктокрамма. Найчастіше у вигляді фар з промінчиками. Пост-звернення до водіїв, які в похмуру і дощову погоду не включають ближнє світло фар, написав в соцмережах відомий автогонщик, волонтер, блогер і телеведучий Олексій Мочанов, повідомляє Твоя МАШИНА.

Якщо ви завели машину і у вас немає автоматичного увімкнення світла, ходових вогнів – вийдіть з авто і переконайтеся що вони увімкнені!

Сьогодні від Блокбастера до Солом’янки через дві набережні, Володимирський підйом, Хрещатик, Червоноарміську, Толстого і Урицького завагався об’їжджати ці нічим не блимаючі і не позначені «Острівці небезпеки», які в таку дощову холодну і слизьку погоду уночі дуже небезпечні. Для оточуючих і для самих себе. Сім штук за дорогу нарахував, включаючи дятла-таксиста на «Запердеу» з пасажирами. По шашці впізнав та ідентифікував.

Люди, будьте уважними! Пам’ятайте, що будь-який автомобіль – джерело підвищеної небезпекиі найпростіший спосіб з міського жителя перетворитися в фермера на хімії. Водіть автомобіль відповідально. Не переоцінюйте свої можливості та навички, не довіряйте занадто сильно електроніці. Вірніше довіряйте, але перевіряйте.

Будь ласка! Це дуже важливо. Життєво важливо.

Реально – дуже багато негативу і неприємностей з невігласами на дорозі. Самовпевнені, механізовані, при грошах але без мізків, розуміння і поваги. Ні до себе, ні до оточуючих. І головне коли спокійно наздоганяєш на світлофорі і ввічливо говориш: «Якби ви включили світло – вас би було набагато краще видно» – багато посилають на ***, замість «спасибі і вибачте».

Завдання не посваритися. А домогтися того, щоб люди звернули увагу на проблему.

Я за те, щоб цілий рік і цілодобово їздити з увімкненими фарами завжди.

Але без протитуманок. Це окрема категорія літаючих тарілок. І перемогти їх – неможливо. Тільки штрафи. Нещадно. За їзду з включеними протитуманними фарами коли немає туману. В Європі це миттєвий штраф. Без розмов та варіантів.


Не пропустіть