Поліцейські отримали 13 нових сучасних службових авто (Фото)

Для територіальних підрозділів Національної поліції Сумщини передали 13 нових службових авто високою прохідною здатністю, повідомляє Depo.Суми з посиланням на сторінку у “Фейсбуці” ГУНП Сумщини.

Серед отриманих автівок – п’ять позашляховиків “Рено-Дастер”, їх передадуть для використання у прикордонних районах та в зонах з тяжкими дорожніми умовами. Автівки мають надійних двигун та є вкрай необхідними для роботи копів.

В силу своїх якостей та характеристик позашляховик дає можливість черговій групі патрульної поліції швидко дістатися на виклик, незважаючи на будь-яку негоду і порівняно легко здолати важкі ділянки дороги чи складну місцевість.

Окрім позашляховиків патрульні отримали вісім легковиків “Шкода-Рапід”, ці машини працюватимуть на основних автошляхах та в приміських і центральних зонах. Машини повністю забезпечені двома комплектами шин, проблисковими маячками та звуковим обладнанням, вогнегасниками, медаптечками, мається в наявності і спецспорядження для роботи груп патрульної поліції.


Не пропустіть