5 супернадійних автомобілів для всієї сім’ї

Кожен автомобіль створюється під щось. Одні служать для транспортування вантажів, інші збираються для любителів швидкісної їзди, а є машини, які можна назвати «сімейними». Такі автомобілі відрізняються підвищеною надійністю.

Представлені нижче автомобілі якраз з такої касти. Купуючи їх, можна не турбуватися про якість збірки – кожен з них прослужить вірою і правдою не один рік.

1. Buick Enclave

Зараз на авторинку представлено дуже багато моделей цього авто, але найвдалішими можна вважати авто, випущені до 2013 року. Це неймовірно міцний транспорт, який при цьому ще й не позбавлений дизайну, зручності й комфортабельності. Незважаючи на рік випуску, його не можна назвати відсталим, навіть інформаційно-розважальна панель не виділяється на тлі останніх тенденцій. І ще, за експертними оцінками, це один з найбезпечніших автомобілів як для водія, так і для пасажирів, в своєму класі.

2. Chevrolet Tahoe

Ці автомобілі настільки якісні, що екземпляр будь-якого року випуску можна брати без вагань. Але якщо вже й вибирати з повного списку, то особливо хочеться виділити моделі 2013 і 2016 років. Ці позашляховики дуже безпечні і надійні, мають широкий функціонал і володіють прекрасними технічними параметрами, в тому числі і по бездоріжжю.

3. Chevrolet Traverse

Ще одна модель від уже згаданої марки. Traverse вважається одним з найбільш витривалих автомобілів у своєму сегментів. У ньому прекрасно поєднується все найкраще – у нього приголомшлива керованість, хороші технічні характеристики, а ще він має красиву зовнішність.

4. GMC Acadia

Чудовий кросовер, який ідеально впишеться в середньостатистичну сім’ю. Автомобіль регулярно оновлюється і вдосконалюється – в ньому вже не впізнати модель 2013 року. Але незважаючи на всі зміни, одне залишилося незмінним – він як і раніше такий же надійний, витривалий і неймовірно міцний автомобіль, який підійде для виконання найрізноманітніших «сімейних» завдань.

5. GMC Yukon

У вас велика сім’я, і вам потрібен місткий і надійний транспорт куди помістяться усі? Тоді це саме те авто, що вам потрібне! Це приголомшливий екземпляр, але він досить «важкий», тому навряд чи підійде для недосвідченого водія. Однак, він готовий стати вірним другом для того, хто знає, як потрібно керувати «брутальним» автомобілем. За словами експертів, він абсолютно ідеальний – не вимагає багато витрат, надійний, у нього високий рівень безпеки і непогані технічні параметри.

Джерело mashyna.com.ua

Не пропустіть