Названо найбільш економічні автомобілі

Для багатьох автомобілістів вирішальним фактором при виборі автомобіля є не зовнішні дані або комфортність, а показники економічності. Транспорт з низькою витратою пального дозволяє зберегти великі суми грошей, починаючи вже з самого першого дня експлуатації. Такі численні запити від споживачів не залишилися непоміченими з боку компаній автопрому. Уже зараз більшість марок намагається випускати якомога більше варіацій транспортних засобів, які будуть привабливі економному автомобілісту. Найвідоміші компанії світу, такі як Citroen, Ford, Renault, Opel вже щосили конкурують в даному сегменті і борються за покупця із запитом економності.

Обговоримо сьогодні найвигідніші моделі бензинових і дизельних автомобілів, які можна придбати в 2018 році. Для забезпечення параметра чистоти експерименту уточнюватися будуть показники по трасі і по місту.

П’яте місце займає Citroen C3. Він володіє крім своєї економності ще й оригінальним дизайном. Він відкриває наш рейтинг бензинових автомобілів. Для поїздок по міських дорогах модель потребує 5,7 літрів на кожні 100 км. На трасах економічність буде ще привабливішою – всього 4,1 л на 100 км. У підсумку ми отримаємо близько 4,7 літрів середнього показника, який перевершує більшість однокласників.

На четвертому місці стоїть Peugeot 208. Своїми характеристиками він зобов’язаний не тільки рішенням розробників двигуна, але і компактності і легкості. У місті машина буде споживати 5,5 л, а на трасі 3,9. Середній показник в 4,5 забезпечує йому гідне 4 місце в нашому топі.

Трійку лідерів відкриває Opel Astra. Для цієї моделі також характерна відчутна різниця між «апетитом» автомобіля в місті і на трасі. 5,1 л на міські 100 км і 3,7 л на дороги поза містом дозволяють отримати 4,2 л середньої витрати і зайняти позицію в трійці лідерів.

За крок від першого місця зупинилася знаменита своїм експресивним дизайном Toyota Aygo. Для пересування по місту вона буде споживати всього 5 літрів на 100 км, а на трасах забере у вас 3,8 л за кожну пройдену сотню. У підсумку, Тойота зовсім небагато обганяє Астру і з середнім показником на випробуваннях – 4,1 л на “сотню” займає друге місце.

Почесне перше місце серед бензинових автомобілів займає маловідомий Smart Fortwo – компактний, стильний, сучасний. Він у всьому підходить для сучасного міста, але може використовуватися і за його межами. Як і попередній номінант, демонструє 4,1 л середньої витрати. Але при цьому модель показує кращі результати за обома показниками. 4,7 літра в місті і 3,7 л по трасі.

Джерело autonews.ua

Не пропустіть