На українських дорогах помічений моторошний позашляховик (Фото)

Від українських доморощених автомайстрів можна очікувати будь-яких несподіваних витворів, адже часто їм доводиться збирати автомобілі з окремих частин декількох машин, повідомляє Автотема. Як тут не згадати знаменитого доктора Франкенштейна, який з кількох трупів зібрав і оживив страшну істоту.

На цей раз вельми незвичайний, і навіть страшний, позашляховик був помічений в Харкові. Важко однозначно сказати, «трупи» яких машин були використані місцевим Кулібіном для створення даного засобу пересування. Безумовно, передня частина явно була запозичена у ГАЗ-69, а після капота все дуже схоже на стару Audi.

Проте, майстру вдалося поєднати непоєднуване, і на виході вийшов позашляховик трохи моторошного виду. Найголовніше, автомобіль має номерний знак, отже, транспортний засіб якимось неймовірним чином було зареєстровано в МРЕВ. Але все ж місця на кузові для номера не знайшлося, тому господар просто поставив номерний знак під вітрове скло.

Хоча автомобіль важко назвати презентабельним, можна не сумніватися, що він обов’язково буде привертати до себе увагу на дорозі.


Не пропустіть