Volkswagen буде випускати бюджетні електромобілі

Volkswagen переорієнтує 3 своїх автозаводи на випуск електромобілів вартістю до 20 000 євро. Дана інформація отримана від інсайдерів і поки не прокоментована німецькою автомобілебудівною компанією.

Після того як були розкриті відомості про фальсифікацію Volkswagen тестів дизелів на наявність в них рівня токсичних викидів, концерн почав вживати всіх заходів з адаптації до введених більш суворих правил. Так, члени ООН закликали фахівців зробити радикальні дії, для того щоб якомога швидше уповільнити глобальне потепління, і тому вони мають намір домагатися рішення зобов’язати автовиробників досягти до 2030 року зменшення викидів транспортних засобів на 35%. В таких умовах Volkswagen планує на третину підвищити частку продажів своїх електромобілів – шляхом їх здешевлення.

У жовтні керівництво компанії заявило про те, що німецький автопром межує з повним зникненням. Для того щоб залишитися на плаву і зуміти конкурувати з таким успішним заокеанським виробником електромобілів, як Tesla, Volkswagen і має намір переорієнтувати свої автозаводи на випуск машин з електродвигунами вартістю до 20 000 євро, стверджує джерело, яке відзначило також, що обговорення даних планів намічено на 16 серпня.


Не пропустіть