Погода готує сюрприз українським водіям

Погода в Україні у четвер, 29 листопада, буде надалі морозяною. При цьому опадів не очікується в жодному регіоні, окрім Криму, де очікується мокрий сніг.

Про це повідомляє 24 канал з посиланням на Укргідрометцентр.

Найхолоднішою погода буде у західних областях України, де стовпчики термометрів впадуть до -2-6 градусів. Виключенням стане лише Закарпатська область, де денна температура повітря становитиме 0+2 градуси. При цьому в жодній області не сніжитиме і не литимуть дощі.

Варто наголосити, що 29 листопада у високогір’ї Iвано-Франкiвської областi очiкується низька снiголавинна небезпека (1 рiвень).

У центральній частині України та на півночі прогноз погоди теж не віщує жодних опадів. Там буде хмарно з проясненнями, а середня температура повітря день становитиме -3-5 градусів.

На сході України плюсова температура в четвер очікується тільки на Запоріжжі – 0+2 градуси. У решті областей прогнозується температура -2-5 градусів. При цьому в цих регіонах не буде снігу та дощів.

Щодо півдня України, то там погода буде традиційно дещо теплішою, ніж у решті регіонів. Денна температура повітря становитиме від -1 до +2 градусів. Опадів не буде ніде, окрім Криму, де прогнозують мокрий сніг.


Не пропустіть