Власники євроблях можуть зняти авто з обліку всього за 5 євро

Чи можуть власники євроблях за 5 євро зняти з обліку автомобіль зі словацькими номерами? Виявляється, це цілком реально. Про це докладно розповів журналіст Віталій Глагола із Закарпаття, пише Знай.

Як виявилось і з досвіду Віталія, автомобіль на словацьких номерах можна розмитнити за допомогою брокера без відвідування іншої країни, якщо ви його власник (або він громадянин нашої країни). Купчу можна роздрукувати з інтернету, а завірити її – в закарпатському консульстві Словаччини.

Щоб перереєструвати автівку, варто звернутися за послугами до брокера. Потім машину можна без проблем поставити на українські номери. Старі номерні знаки поки залишаєте у себе.

Зняти автомобіль з обліку у Словаччині може його власник, вписаний у техпаспорт. Тобто особисто ви. Передайте поліції заяву, номерні знаки і подайте словацький техпаспорт з новими реєстраційними номерами. Бланк заяви є у словацьких правоохоронців. Ціна такої слуги складе всього 5 євро. Ви залишите у своєму гаманці значну суму. Адже зазвичай брокери беруть за такі послуги від 200 до 400 євро.

За словами Віталія Глаголи, ця процедура цілком законна, відповідає словацькому законодавству, тому нею можна легально користуватися.

Джерело mashyna.com.ua

Не пропустіть