Розповіли, чому може впасти Кримський міст

Кримський міст може впасти будь-якої миті, адже побудований у зоні руху тектонічних плит.

Таку думку у інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ висловив радник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, Надзвичайний та Повноважний посол України у Хорватії, а також Боснії та Герцеговині (у 2010-2011-му -2017 роках) Олександр Левченко.

Він також вказав на те, що побудувавши Кримський міст, росіяни свідомо створили проблему проходу через Керченську протоку, знизив висоту суден, які працювали там.

“Якщо ж він завалиться, то взагалі перекриє весь прохід. Уявити небезпеку цього об’єкта просто неможливо”, – зазначив Левченко, прокоментувавши періодичні заяви на росТБ, нібито “підступні укри” мають плани підірвати міст.

“Якщо він сам завалиться, то треба буде на когось скинути провину. Для того й говорять”, – пояснив дипломат.

Левченко додав, що на місці, де росіяни побудували міст, взагалі не можна нічого будувати.

“Тектонічні плити там рухаються, це регіон, де відбуваються землетруси… Усе, що відбувається, – це наслідок анексії Криму. Якби він був український, не було би десяти тисяч смертей на Донбасі, Україна жила би спокійно і розвивалася. Війна відтягує величезні ресурси. Вона триває вже п’ять років, і це треба вирішувати, бо так українська держава просто знекровиться”, – зазначив він.


Не пропустіть