Вся правда про заборону дизельних авто в Німеччині (Відео)

Минулий рік ознаменувався, серед іншого, новиною про те, що в Німеччині забороняють дизельні автомобілі. І багато українців тоді порахували: раз так, то тепер нашу країну наповнять машини з відповідними двигунами. Чи так це насправді?

По великому рахунку, ця тема була “роздута” ЗМІ і подана з неточностями/без уточнень. Так, дизельні авто в Німеччині дійсно забороняють, але не в тому розумінні, як сприйняла громадськість.

По-перше, заборона поширюється лише на великі міста на зразок Берліна, Штутгарта, Аахена, Бона і ін. Так що ті німці, які не живуть в цих містах і не планують їздити по них регулярно, навряд чи поспішать позбавлятися від своїх залізних коней. По-друге, стосується він лише двигунів нижче норми Євро-4 (включно), рідше – Євро-5, до того ж, ніхто не забороняє “апдейт” двигуна до необхідного рівня. Ну а по-третє, штраф за їзду на авто із забороненим двигуном складає “всього” 20-80 євро і конфісковувати авто ніхто не буде. До речі, “під роздачу” також потрапили бензинові мотори “рівня” Євро-3 і нижче.

Звичайно, ситуація, що склалася позначиться на ринку – дизельні авто в Німеччині подешевшають на 3-5%, але не більше. Тобто, повального падіння цін на вторинному ринку очікувати не варто.

Джерело autocentre.ua

Не пропустіть