Національна поліція отримала 83 гібридних автомобілі Mitsubishi Outlander (Відео)

У вівторок, 14 травня, українські патрульні поліцейські отримали 83 гібридних Mitsubishi Outlander PHEV.

Про це повідомила у Facebook заступниця директора Департаменту комунікації Національної поліції України Ольга Атаманова.

Передача автомобілів від японських партнерів відбулася в рамках реалізації другого етапу Кіотського протоколу.

Приблизно 55-60 автомобілів отримають патрульні, які працюють на міжнародніх трасах. Також нові автівки планують надати правоохоронцям, які контролюють дотримання водіями швидкісного режиму на дорогах за допомогою радарів TruCam.

“У цих автомобілів кращі характеристики, їх двигуни значно потужніші. Оскільки у нас зараз низька щільність нарядів на міжнародних трасах, левова частка цих авто піде саме у підрозділи патрульної поліції, які працюють на міжнародних магістралях. Це близько 55-60 авто. Ці автівки недешеві в ціновому еквіваленті, але ми скористалися програмою Кіотського протоколу”, – розповів голова Нацполіції Сергій Князєв.

Також він додав, що у 2019 році Національна поліція може отримати ще 500 автомобілів. Наразі відбуваються процедури тендерних закупівель. Придбати планують, зокрема, спеціальні транспортні засоби для перевезення спецконтингенту для різних видів поліції.

“Заміни автопарку потребує кримінальна поліція, поліція слідства”, – додав Сергій Князєв.

Джерело uatv.ua

Не пропустіть